Network Engineer

Chmura obliczeniowa Oktawave, jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej, laureat prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast50, do swojej siedziby w Warszawie poszukuje uzdolnionego administratora sieci.

Jakie obowiązki chcemy Ci powierzyć?

  • Utrzymanie w działaniu infrastruktury sieciowej chmury obliczeniowej,
  • aktywne wsparcie i optymalizowanie działania infrastruktury, a także automatyzowanie codziennych zadań,
  • wdrażanie nowych rozwiązań, również tych zaproponowanych przez Ciebie

Jak sobie wyobrażamy profil kompetencyjny?

Rozumiemy, że zakres zagadnień współczesnej administracji sieciami IT jest bardzo złożony, dlatego będziemy niezwykle zadowoleni, jeśli jako kandydat posiadasz wiedzę z przynajmniej dwóch obszarów:

  • Łatwość w poruszaniu się w warstwach sieciowych L2-L7
  • Administracja przełącznikami (przynajmniej dwa) Cisco, Mellanox, Force10, H3C
  • Praktyczna znajomość BGP (iBGP/eBGP/ExaBGP), OSPF
  • Umiejętność konfiguracji VLAN/PVLAN, MLAG, VRRP, STP
  • Doświadczenie w zarządzaniu Citrix NetScaler

    Jeśli do tego używasz IPv6 równie sprawnie jak IPv4 będziemy zachwyceni.

Jak sobie wyobrażamy Ciebie jako osobę?

  • Masz rozwinięte umiejętności interpersonalne: zwracasz uwagę, jak się skutecznie komunikować z innymi ludźmi, potrafisz współpracować z zespołami (również spoza IT), starasz się być pomocny,
  • chętnie dzielisz się wiedzą oraz potrafisz dokumentować postępy swojej pracy,
  • masz silny, ale przyjazny i bezkonfliktowy charakter,
  • ciągle dążysz do udoskonalania swoich umiejętności, starasz się być kreatywny(a) i pomysłowy(a),
  • wykazujesz inicjatywę,
  • jesteś asertywny(a),
  • wykazujesz trzeźwą ocenę sytuacji i masz zdolności sprawcze.

Kim jest dla nas idealny kandydat?

  • Czuje się dobrze w dwóch lub trzech ww. obszarach,
  • potrafi organizować własną pracę i bierze za nią odpowiedzialność,
  • jest gotowy do obsługiwania dyżurów alarmowych, tj. reagowania na nocne krytyczne incydenty w wewnętrznej infrastrukturze,
  • odpowiedzialnie podchodzi do zagadnień bezpieczeństwa infrastruktury,
  • dba o stabilność i ciągłość działania usług,
  • angażuje się w zapewnienie SLA.

Co oferujemy w zamian?

  • Miejsce do eksperymentowania, nauki i możliwości pracy w różnych konfiguracjach IT, byś mógł rozwijać różne swoje umiejętności,
  • dołączenie do zespołu inżynierów infrastruktury Oktawave i realny wpływ na kształt naszych usług w najbliższej przyszłości,
  • możliwość pracy w bardzo zwinnym, profesjonalnie zorganizowanym środowisku roboczym,
  • pakiet socjalny (niepubliczna opieka zdrowotna oraz centra fitness),
  • pakiet relokacyjny dla osób zainteresowanych przeprowadzką do Warszawy,
  • wynagrodzenie zaczynające się od kwoty 10 000 PLN (brutto dla umowy o pracę lub netto dla umowy B2B).

Dołącz do nas!