Online Sales & Marketing Manager

Chmura obliczeniowa Oktawave, jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej, laureat prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast50, do swojej siedziby w Warszawie poszukuje uzdolnionego menedżera sprzedaży online.

Jakie obowiązki chcemy Ci powierzyć?

  • Bieżące zarządzanie kanałami pozyskiwania klientów online,
  • bieżące zarządzanie kanałami pozyskiwania leadów online,
  • dbanie o podstawowe wskaźniki konwersji,
  • współtworzenie strategii oraz taktyk pozyskiwania klientów i leadów online,
  • wsparcie działów sprzedaży oraz marketingu w realizacji ich celów,
  • bezpośrednie raportowanie do CMO.

Jak wyobrażamu sobie profil kompetencyjny?

  • Masz co najmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku związanym ze sprzedażą online w sektorze IT,
  • znasz rynek IT oraz zagadnienia dotyczące rozwiązań w obszarze cloud computingu,
  • bardzo dobrze znasz rynek oraz zagadnienia dotyczące e-commerce,
  • bardzo dobrze obsługujesz wszystkie narzędzia związane z operacyjnym zarządzaniem ruchem oraz sprzedażą online,
  • jesteś kreatywny i masz wyczucie estetyczne,
  • jesteś komunikatywny, potrafisz pracować z różnymi typami osobowości, nie pokonuje Cię stres i zmiana,
  • jesteś samodzielny,
  • ekscytuje Cię analityka i statystyka, masz wypieki, kiedy odkrywasz w nich reguły rządzące zachowaniem określonych internautów,
  • chce Ci się jeszcze coś zrobić w życiu.

Co oferujemy w zamian?

  • pracę w nieprzeciętnym zespole ekspertów i pasjonatów IT,
  • miejsce do eksperymentowania i nauki, byś mógł rozwijać różne swoje umiejętności,
  • atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie zaczynające się od kwoty 7 000 PLN (brutto dla umowy o pracę lub netto dla umowy B2B),
  • pracę w szybko rozwijającym się sektorze nowych technologii,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę z największymi firmami na rynkach polskim oraz globalnych,
  • pakiet socjalny (niepubliczna opieka zdrowotna oraz centra fitness),
  • pakiet szkoleń wstępnych,
  • możliwość tworzenia historii rynku IT w Polsce i na świecie.

Dołącz do nas!