Offer from Oktawave for Cloud Service Providers MORE > x

Kariera / Sales

Cloud Solutions Presales

Cześć, cieszymy się, że do nas zajrzałeś(-łaś). Jesteśmy Oktawave – największą polską chmurą publiczną należącą do spółki Netia S.A., będącą częścią Grupy Polsat Plus. Dostarczamy rozwiązania multicloud oparte na chmurze własnej i/lub globalnych dostawców: Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud Platform. Zapewniamy pełne wsparcie w migracji i zarządzaniu infrastrukturą chmurową.

Wiemy, że dobra atmosfera pracy jest czymś, co nas wyróżnia. Wierzymy, że stabilność, jaką daje praca w dużej firmie, świetnie współgra z klimatem startup-u. Lubimy ze sobą współpracować – chętnie dzielimy się wiedzą, pomagamy sobie i wzajemnie się szanujemy. Cenimy poczucie humoru i proaktywność. Stawiamy na zadaniowy model pracy - liczy się dla nas przede wszystkim efekt, a nie liczba godzin spędzonych przy komputerze.

TERAZ CZAS NA KONKRETY

Szukamy osoby, dla której chmury to coś więcej niż cumulonimbus. Jeśli jesteś pasjonatem(-ką) technologii chmurowych i masz pojęcie o kontenerach (nieco innych niż te morskie) to chętnie zobaczymy Cię na naszym pokładzie i umożliwimy rozwój zarówno w zakresie chmury Oktawave, jak i największych dostawców – AWS, Azure czy GCP.

Na co dzień będziesz pracować w zespole sprzedaży. Spotkasz w nim grupę zaangażowanych handlowców, dbających o zapewnienie idealnie dopasowanych rozwiązań chmurowych, wspierających rozwój biznesu naszych klientów.

Zadania, które na Ciebie czekają

  • Analiza potrzeb biznesowych klienta pod kątem budowy optymalnego rozwiązania chmurowego;
  • Prowadzenie dialogu z klientem w celu określenia oraz zebrania wymagań technicznych;
  • Aktywne wspieranie działów sprzedaży w niestandardowych projektach, w tym także realizowanych w oparciu o usługi firm Google, Microsoft i AWS;
  • Przygotowywanie architektury oraz kompleksowych opisów proponowanych rozwiązań technicznych;
  • Przeprowadzania PoC (Proof Of Concept);
  • Optymalizacja kosztowa rozwiązań chmurowych;
  • Prowadzenie prezentacji oraz warsztatów - zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych (prezentacja rozwiązań dla danego klienta);
  • Bliska współpraca z partnerami biznesowymi i technicznymi.

Pasujesz do nas, jeśli masz:

  • Doświadczenie zawodowe w pracy z usługami chmurowymi - mile widziane doświadczenie z globalnymi platformami chmurowymi (GCP/Azure/AWS);
  • Wiedzę projektową z zakresu rozwiązań w obszarach chmur obliczeniowych;
  • Certyfikaty/szkolenia z technologii chmurowych;
  • Doświadczenie w prowadzeniu prezentacji i efektywnego przekonywania interesariuszy wewnętrznych i zewnętrznych do swoich rozwiązań technicznych;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację z klientem i partnerami, zarówno podczas spotkań sprzedażowych, warsztatów, jak i w obszarze dokumentacji technicznej.

Dodatkowo docenimy

  • Certyfikaty: Professional Cloud Architect GCP, Azure AZ-305, Azure AZ-900;
  • Doświadczenie w pracy z klientem na etapie sprzedażowym;
  • Znajomość technologii konteneryzacji, np. Kubernetes;
  • Rozumienie zagadnień zarządzania danymi i informacją, w szczególności w kontekście aktualnych trendów BD, ML, AI;
  • Znajomość technologii Data Center (serwery, macierzy dyskowej, wirtualizacji), transmisji danych (Internet, MPLS, BGP), backupu i Security (NGFW, WAF, IPS/IDS, DLP, AV, DDoS).

OFERUJEMY

  • Wspierający zespół, który chętnie dzieli się wiedzą
  • Zielone światło na realizację Twoich pomysłów oraz realny wpływ na rozwój działu
  • Jasną ścieżkę awansu i szkolenia
  • Pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
  • Pracę opartą na wzajemnym zaufaniu i feedbacku
  • Brak dress code’u

Dlaczego warto dołączyć do Oktawave?

  • Nie sprowadzamy naszej pracy do sztywnych, korporacyjnych ram. W Oktawave możesz być sobą, pracując z ludźmi, którzy cenią nieformalną atmosferę, humor i mają dystans do siebie.
  • Możesz liczyć na swobodę w działaniu. Dla nas istotny jest przede wszystkim efekt Twojej pracy.
  • Dajemy Ci zielone światło na realizację Twoich pomysłów. Chcemy, żebyś miał(a) realny wpływ na rozwój firmy i czuł(a) satysfakcję z wykonywanej pracy.

Chcesz z nami pracować?

Benefity

  • Dowolna forma zatrudnienia: UOP/B2B

  • Wsparcie w zdobywaniu certyfikatów technicznych

  • Prywatna
    opieka
    medyczna

  • Kultura wzajemnego zaufania i feedbacku

  • Wspierający zespół, który dzieli się wiedzą

  • Szkolenia
    rozwojowe

  • Praca hybrydowa i elastyczne godziny

  • Zielone światło na realizację pomysłów

  • Karta Multisport

  • Ubezpieczenie na życie

  • Brak dress code